Главная » Статьи » Вчителям

Загальнонавчальні уміння і навички

Успішністьнавчальної діяльності учнів великою мірою визначається рівнем оволодіння загальнонавчальними вміннями і навичками. До їх складу входять:

●навчально-організаційні (опанування школярами раціональних способів організації свого навчання:посадка учня під час письма. Положення ручки (олівця) в руці під час письма.Розташування зошита на парті під час письма. Рух пальців під час зображення графічних фігур.Рух кисті і передпліччя уздовж рядка в процесі виконання графічних вправ).

1. загальномовленневі (формування умінь висловлюватися, працювати з текстовою інформацією);
  2. загальнопізнавальні (уміння спостерігати, розмірковувати, запам’ятовувати, відтворювати, застосовувати й перетворювати навчальний матеріал);
  3. контрольно-оцінні (засвоєння учнями способів перевірки та самоперевірки, оцінювання здобутих результатів).

Загальні види загальнонавчальних умінь і навичок функціонують у системі міжпредметних зв’язків і формуються безперервно протягом усього періоду початкового навчання відповідно до можливостей програмового матеріалу з різних предметів та обов’язкового врахування попереднього рівня оволодіння ним.

Категория: Вчителям | Добавил: ЮлияАлександровна (24.09.2016)
Просмотров: 359 | Рейтинг: 0.0/0